Firma AB REM specjalizuje się w wykonywaniu konstrukcji aluminiowo szklanych, szklanych drzwi, i ścian całoszklanych, boxów biurowych, nietypowych zabudów ze szkła. Naszą ofertę opieramy na renomowanych dostawcach systemów przeszkleń takich jak VITRINTEC, CDA, ALURON czy ALUPROF.

Działamy nieprzerwanie na rynku od 1996 roku i ciągle znajdujemy się w czołówce najlepszych firm na rynku. Specjalizujemy się także w branży budowlanej.

Nasze doświadczenie daje nam pewność, że produkty wykonywane za pomocą ludzi oraz maszyn są najlepszej jakości. Możemy pochwalić się bardzo wysoką renomą naszej firmy i zaufaniem klientów, którzy na stałe z nami współpracują

Zlecenia wykonywane są gównie na terenie Warszawy jak i okolic  Również służymy pomocą na terenie całego kraju. Jesteśmy firmą, która chce się rozwijać oraz zdobywać nowe doświadczenia. (obsługujemy ogólnopolskie sieci handlowe, kom. jak i placówki bankowe)

drzwi szklane abrem warszawa
Szklane ścianki boksy handlowe Ab Rem

Współpracujemy z wieloma wykonawcami dużych obiektów budowlanych, dostarczając kompleksową obsługę w zakresie dostawy i montażu :

  • całoszklanych ścian i drzwi przy zastosowaniu szkła hartowanego jak i laminowanego ,okuć i profili renomowanych firm takich jak VITRINTEC, CDA.
  • ślusarki aluminiowo-szklanej z izolacją termiczną (witryny, okna, drzwi, fasady)
  • konstr.aluminiowo-szklanych zimnych - wewnątrz lokalowych (ścianki, drzwi, boxy, okienka podawcze)
  • szklanych przegród pożarowych (ścian i drzwi) wewnętrznych jak i zewnętrznych o klasach odporności ogniowej EI 15 - EI 60.
  • profile montażowe do w/w rozwiązań proponujemy w dowolnej kolorystyce RAL jak i o wykończeniu ze stali szlachetnej.