Firma AB REM specjalizuje się w wykonywaniu szklanych drzwi i fasad oraz innych, podobnych produktów. Działamy na rynku od 1996 roku i ciągle znajdujemy się w czołówce najlepszych firm na rynku. Specjalizujemy się także w branży budowlanej.

Nasze wspaniałe doświadczenie daje nam pewność, że produkty wykonywane za pomocą ludzi oraz maszyn są najlepszej jakości. Możemy pochwalić się bardzo wysoką renomą naszej firmy i zaufaniem klientów, którzy na stałe z nami współpracują. Są to między innymi firmy takie jak: Wilma Design, Haga-Klima, Bank BPH, Triall, Starter, Vako i wielu innych.

Zlecenia wykonywane są na terenie Warszawy jak i okolic naszej stolicy. Również służymy pomocą na terenie całego kraju. Jesteśmy firmą, która chce się rozwijać oraz zdobywać nowe doświadczenia. (obsługujemy ogólnopolskie sieci handlowe, kom. jak i placówki bankowe)

drzwi szklane abrem warszawa
Szklane ścianki boksy handlowe Ab Rem

Współpracujemy z wieloma wykonawcami dużych obiektów budowlanych, dostarczając kompleksową obsługę w zakresie dostawy i montażu :

  • cało szklanych ścian i drzwi przy zastosowaniu szkła hartowanego,okuć i profili renomowanych firm takich jak Casma, KeepGlass, Geze, PM.
  • ślusarki aluminiowo-szklanej z izolacją termiczną (witryny,okna,drzwi,fasady)
  • konstr.aluminiowo-szklanych zimnych - wewnątrz lokalowych (ścianki, drzwi, boxy, okienka podawcze)
  • szklanych przegród pożarowych (ścian i drzwi) wewnętrznych jak i zewnętrznych o klasach odporności ogniowej EI 15 - EI 60.
    daszków z poliwęglanu
  • w/w stolarkę budowlaną przygotowujemy stosując profile Yawal o dowolnej kolorystyce.